Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2418672
11411
397
Kínai porcelán virágmintás húsos tál + leveses tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 29×23 cm + 29×19 cm 2418635
11412
397
DW karlsbadi porcelán tányér, jelzett, kopásnyomokkal, d: 2418619
11413
397
3800
Orosz porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2417867
11414
397
3800
Kínai porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 23 cm 2417870
11415
397
Kínai porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm 2417883
11416
397
Rörstrand porcelán tál, 2 db, levonóképes, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan, 19×19 cm 2417896
11417
397
Mázsa kerámia retró lámpatest, jelzés nélkül, kis lepattanással, m: 22,5 cm 2417969
11418
397
3800
Kínai porcelán virágmintás tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 2417978
11419
397
3800
Kínai porcelán virágmintás tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 2417852
11420
397
Schaubachkunst porcelán kisfiú myuszival, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 1850683
11421
397
Jelzett (Royal Dux?) csehszlovák vadászkutya a zsákmánnyal, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:37 cm 1837432
11422
397
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft