Orosz porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Orosz-porcelan-lany-figura-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-19-5-cm~II2418619
2418619
11413
397
3800
Leírás: Orosz porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19,5 cm
: karap_norbert