Rosenthal nagy méretű porcelán cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/397/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-nagy-meretu-porcelan-cukordoboz-Kezzel-festett-jelzett-serult-letort-a-fogoja-~II2413805
2413805
11391
397
Leírás: Rosenthal nagy méretű porcelán cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, sérült, letört a fogója (de visszaragasztható) d: 17 cm
: nagy_andras