Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2412820
11215
396
Hollóházi porcelán "Salgótarján" hamutartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 8×14 cm 2413029
11216
396
Hollóházi porcelán kék ékszertartó dobozkák, arany rózsadíszítéssel, 2 db, matricás, jelzett, kis mázhibákkal, 9x7x4 cm és d: 7,5 cm 2412813
11217
396
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyommal, kis mázhibával, m: 21,5 cm 2412773
11218
396
Hollóházi AMFORA-ÜVÉRT porcelán hamutál, részben kézzel festett, jelzett, kis mázhibákkal, kopott, d: 15 cm 2412915
11219
396
Hollóházi párnát tartó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2412724
11220
396
Hollóházi porcelán bonbonier, rózsával díszített, áttört fedéllel. Matricás/kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 11 cm, d: 10,5 cm 2411753
11221
396
Hollóházi retro virágos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 30 cm 2411383
11223
396
4 db Hollóházi népi mintás fali dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24 cm 2409203
11224
396
Hollóházi porcelán hal pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 23 cm 2378679
11225
396
Hollóházi asztali szett, 2 db, fogpiszkáló tartó, cigaretta kínáló, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15x15 cm, 7x4,5 cm 2404584
11226
396
Hollóházi porcelán gyertyatartó három ágú, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan m: 30 cm 2390818
11227
396
Hollóházi porcelán dobozka és fedeles vázácska. Kézzel festett ,jelzett, kis kopással a vázán 8 cm, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft