Porcelán

Tételek száma: 256

11191.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
11192.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
11193.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Zsolnay 6 személyes virágmintás, arany színű szegélyű porcelán kávés készlet, kiöntővel, cukortartóval, 6 db csészével és 6 db aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis mázhibákkal.
11194.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Zsolnay porcelán váza virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18,5 cm
11195.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) álta l tervezett: A négy évszak - Tavasz dekorral. Limitált szériás Kézzel sorszámozott 5. számmal. levonóképes, aranyozott, jelzett, kis kopással az alján. m: 37 cm
11196.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, fa keretben, 15x15 cm
11197.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 13×8,5 cm
11198.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7,5x4,5 cm
11199.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 24,5 cm
11200.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 24,5 cm
11201.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hollóházi Vészabó Noémi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11,5 cm
11202.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft