Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2392378
11191
396
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik 2405636
11192
396
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2377614
11193
396
24000
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 2404193
11194
396
15000
Zsolnay 6 személyes virágmintás, arany színű szegélyű porcelán kávés készlet, kiöntővel, cukortartóval, 6 db csészével és 6 db aljjal, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, kis mázhibákkal. 2411259
11195
396
Zsolnay porcelán váza virág mintával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 18,5 cm 2394565
11196
396
26000
Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) álta l tervezett: A négy évszak - Tavasz dekorral. Limitált szériás Kézzel sorszámozott 5. számmal. levonóképes, aranyozott, jelzett, kis kopással az alján. m: 37 cm 2401479
11197
396
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, fa keretben, 15x15 cm 2391285
11198
396
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, minimális kopásnyomokkal, 13×8,5 cm 2412509
11199
396
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 9x7,5x4,5 cm 2412695
11200
396
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 24,5 cm 2412704
11201
396
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 24,5 cm 2407246
11202
396
Hollóházi Vészabó Noémi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft