Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2404468
11179
396
Zsolnay retro rajzfilm mintás porcelán pohár. Jelzett, matricás, hibátlan.. 12 cm 2391700
11180
396
36000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik 2391779
11181
396
Zsolnay kék-arany süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, egyik tányér szélén minimális kopás. d: 30 cm, 19 cm 2391787
11182
396
40000
Zsolnay kék-arany teás készlet + hozzá tálca (d: 30 cm ). Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2393312
11183
396
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm (tervező:Sinkó András) 2408832
11184
396
Zsolnay mázas kacsa vagy hattyú formájú tál, tervező: Török János, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 14 cm, h: 13 cm 2408164
11185
396
Zsolnay porcelán Jancsi és Juliska bögre, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm 2316711
11186
396
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó búsuló juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm 2411742
11187
396
Zsolnay sültes tál. Matricás, jelzett, kis kopással 36x26 cm 2413036
11188
396
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 6,5 cm 2411139
11189
396
Zsolnay porcelán szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm 2392386
11190
396
Zsolnay porcelán 4 személyes teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft