Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2404303
11252
396
Nagy Zwack Unicum porcelán hamutál Vitáris porcelán manufaktúra 23x23 cm Jelzett. 2389346
11253
396
Kínai porcelán női figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm 2389344
11254
396
4800
Vadász zsákmánnyal, kézzel festett porcelán figura vázarésszel, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2388065
11255
396
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2389372
11256
396
3800
Hutschenreuther madaras porcelán fali tál, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm 2404356
11257
396
Moritz Zdekauer historizáló porcelán süteménykínáló 3 emeletes, matricás, jelzett, hibátlan. eredeti dobozában. d: 27 cm 2404402
11258
396
Wade - Jim Beam ünnepi porcelán poháralátét készlet eredeti dobozában. d: 9 cm 2404460
11259
396
Royal Albert porcelán képkeret két féle méretben. Jelzett, matricás, hibátlan. Külső méretek: 14x16 cm, 16x22 cm 2407156
11260
396
Meisseni porcelán tál, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a peremén sérült és hiányos. d: 19,5 cm 2407427
11261
396
3400
Meisseni porcelán tál, máz alatti kék festéssel. Jelzett, a peremén mázhibával. d: 26 cm, m: 4 cm 2407431
11262
396
3200
Meisseni porcelán tányér, máz alatti kék festéssel. Jelzett, apró kopásnyomokkal. d: 25 cm 2318724
11264
396
Cukortartó doboz, csészével és csészealjjal, kézzel festett, cukortartó sérült, több helyen repedéssel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft