Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2409516
11240
396
Kispesti madár pár. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 10x12 cm 2411187
11241
396
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2405178
11242
396
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2355789
11243
396
Rosenthal Weichnachtsteller 1923 - Ernst Hoefer karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm 2355792
11244
396
Rosenthal Weichnachtsteller 1924 - Theodor Kärner karácsonyi kiadású porcelán dísztányér. Máz alatti kék festéses, jelzett, hibátlan. / Rosenthal Christmas edition plate. Marked, flawless. d: 21,5 cm 2412862
11245
396
Rosenthal Classic Rose Ch'ien Lung kínai mintával díszített váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, foltokkal, m: 26 cm 2392520
11246
396
Rosenthal porcelán tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 12,5 cm 2408314
11247
396
Rosenthal porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, mázhibával, h: 15 cm 2405937
11248
396
Goebel - Vincent Van Gogh porcelán kis tányér, levonóképes, jelzett, minimális kopással. Műanyag tartólábakkal, eredeti dobozában. d: 9,5 cm 2411115
11249
396
24000
Rosenthal Versace Barocco porcelán hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x13 cm, Eredeti, hibátlan dobozával 2412700
11250
396
Goebel angyalka figura zenélő szerkezettel, "O Du Frohliche" dallamával. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 15 cm 2365175
11251
396
28000
XIX, sz vége. Puttó motívumos fajansz urna váza. Kézzel festett, mázas, jelzés nélkül. Egy egyész apró hajszálrepedéssel m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft