Goebel - Vincent Van Gogh porcelán kis tányér, levonóképes, jelzett, m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Goebel-Vincent-Van-Gogh-porcelan-kis-tanyer-levonokepes-jelzett-minimalis-kopassal-Mua~II2405937
2405937
11248
396
Leírás: Goebel - Vincent Van Gogh porcelán kis tányér, levonóképes, jelzett, minimális kopással. Műanyag tartólábakkal, eredeti dobozában. d: 9,5 cm
: pelikán_kristóf