Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2407339
11314
396
4 klf porcelán kávéscsésze aljjal, Zsolnay, Alföldi, Hollóházi és Schlaggenwald jelzésekkel, kézzel festettek, kicsit kopottak vagy hibátlanok, d: 9,5-12 cm, m: 4-6 cm 2407399
11315
396
Porcelán gyógyszeres tartó, kézzel festett mintával, jelzés nélkül, jó állapotban, m: 20 cm 2377616
11316
396
Kahla porcelán hiányos étkészlet. Matricás, jelzett, minimális kopással 2378224
11317
396
Rohlau teás készlet dupla kiöntőkkel, hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan. 2378226
11318
396
Rohlau hiányos, 3 személyes teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan. 2377610
11319
396
Jelzés nélkül, irizáló mázas váza. Hibátlan. 33,5 cm 2377585
11320
396
22000
Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás, jelzett, hibátlan 2377594
11321
396
Alt Wien porcelán váza. Matricás, jelzett, kopásokkal. 13,5 cm 2404220
11322
396
Epiag D.F. csehszlovák drótozott porcelán tál, jelzett, kopott, rozsdafoltokkal, javított. d: 24,5 cm, m: 8,5 cm 2404201
11323
396
Drótozott virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kopott, lepattanásokkal, javított. d: 24 cm 2405063
11324
396
Barokk hölgy virágokkal, áttört csipkével, kézzel festett porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopással, m: 14 cm 2405058
11325
396
Asztrológiai mintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft