Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2410595
11338
396
Bavaria porcelán antik jelenetes ékszertartó. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 6,5 cm 2410709
11339
396
Paul von Hindenburg tábornok, későbbi német államfő képével díszített I. világháborús propaganda porcelán kiöntő 14 cm 2393761
11341
396
Ezüst mázas porcelán mokkás és teáskészlet hiányosan. Kopással, egy fedő sérült, hiányos, jelzés nélkül 2411219
11342
396
Napraforgós, áttört szélű porcelán tál, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, d: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft