Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2406212
11326
396
Schirnding Bavaria porcelán kehely Ricordo di S. Benedetto del Tronto. Matricás, jelzett, kis kopással .d:8,5 cm, m: 8 cm 2406281
11327
396
Kínai Pho oroszlán. Türkiz mázas porcelán. Jelzés nélkül. Hibátlan. / Chinese lion porcelain. 21 cm 2406444
11328
396
Alt-Wien áttört kosárka plasztikus virág díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm 2406545
11329
396
Mongol festett porcelán maszk. Jelzett,.kézzel festett, hibátlan. 16x11,5 cm 2406688
11330
396
Royal dux tigris. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.14 cm, m :8,5 cm 2407334
11331
396
Kínai porcelán ló, plasztikus kézzel festett díszítéssel, matricával jelzett, mázrepedésekkel, kis kopásokkal. m: 27 cm, h: 27,5 cm 2407343
11332
396
Porcelán sárkány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 13,5x7 cm 2405197
11333
396
30000
Limoges porcelán dobozka, részben kézzel festett, jelzett, kis hajszálrepedéssel a tetején, 10×9×5 cm 2405213
11334
396
Antik jelenetet ábrázoló porcelán vázácska és porcelán tojás, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm, 12×9 cm 2409946
11335
396
Nagyméretű kínai padlóváza, kézzel festett plasztikus díszítéssel, Terebess Collection jelzéssel, kis mázrepedésekkel, kopással, m: 41 cm 2409930
11336
396
3 db kínai váza, kézzel festett plasztikus díszítéssel, közte 2 jelzett, kis mázrepedésekkel, kopással. m: 10 cm, 15 cm, 20 cm 2409980
11337
396
Baranivka szovjet porcelán ékszertartó dobozka, matricás/kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, folttal, 7x7x3 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft