Porcelán

Tételek száma: 256

Virágmintás porcelán tojás, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
11302.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm
11303.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Skót nemes porcelán figura, festett biszkvit és fehér mázas. Jelzés nélkül. Kis kopással 26 cm
11304.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kínai kék-szürke nagyméretű kaspó, jelzés nélkül, mázhibákkal, m: 23 cm, d: 30 cm
11305.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
11306.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
CTC baba porcelán teás készlet, kanna és cukortartó jelzett, tej kiöntő lepattanással
11307.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Aug. Novotny - Alt-Rohlau porcelán tányér. Máz alatti kék festés, egy hajszálrepedéssel. d: 23 cm
11308.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm
11309.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Delft kékfestett porcelánok gyűjteménye. Figurák, edények tálak, stb, jelzettek, jó állapotban.
11310.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Wallendorf porcelán emlékpohár, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
11311.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Angol porcelán kistányérok, 3 db, matricásak vagy kézzel festettek, különböző jelzésekkel, 2 db máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 15-16 cm
11312.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11313.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft