Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2407396
11302
396
Virágmintás porcelán tojás, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 2407502
11303
396
3200
3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm 2405279
11304
396
Skót nemes porcelán figura, festett biszkvit és fehér mázas. Jelzés nélkül. Kis kopással 26 cm 2408974
11305
396
14000
Kínai kék-szürke nagyméretű kaspó, jelzés nélkül, mázhibákkal, m: 23 cm, d: 30 cm 2411467
11306
396
2 db porcelán tárgy: Hegedülő férfi, kézzel festett, Germany jelzéssel, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm + Szerelmes pár, kézzel festett, jelzés nélkül, formaszámmal, hátoldalán mázrepedéssel, m: 11 cm 2411498
11307
396
CTC baba porcelán teás készlet, kanna és cukortartó jelzett, tej kiöntő lepattanással 2355782
11308
396
Aug. Novotny - Alt-Rohlau porcelán tányér. Máz alatti kék festés, egy hajszálrepedéssel. d: 23 cm 2233577
11309
396
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm 2394997
11310
396
Delft kékfestett porcelánok gyűjteménye. Figurák, edények tálak, stb, jelzettek, jó állapotban. 2405688
11311
396
Wallendorf porcelán emlékpohár, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2407812
11312
396
Angol porcelán kistányérok, 3 db, matricásak vagy kézzel festettek, különböző jelzésekkel, 2 db máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 15-16 cm 2406008
11313
396
Olde Alton Wane kék mintás porcelán tányér, levonóképes, jelzett, kis lepattanással, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft