Porcelán Tételek száma: 256
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2380910
11228
396
Hollóház porcelán ékszeres doboz fedéllel, matricás virág dekorral, kopásnyomokkal, d: 6,5 cm, m. 4 cm. 2401523
11229
396
Háromkirályok, Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, dekoratív keretben, 25x20 cm 2406676
11230
396
Aquincum porcelán art deco libák. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2411439
11231
396
Aquincum porcelán akt, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, m: 14,5 cm 2412930
11232
396
Aquincum porcelán bólogató kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7,5 cm 2109934
11233
396
Aquincumi Badacsony, Hévíz, Veszprém, 3 db emlékporcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2409509
11234
396
Gránit porcelán elefánt. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 13x13 cm 2406683
11235
396
Két Gránit fajansz fűszeres fiók. Kézzel festett, jelzett, kopott. 14x14x11 cm 2359910
11236
396
Gránit virágmintás porcelán naqyméretű tányér, matricás, jelzett, kis kopásokkal, d: 35 cm + porcelán sótartó és szószos kiöntő, matricás, kopásokkal, 6,5x9 cm, 12x20,5 cm 2363577
11237
396
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm 2409527
11238
396
Drasche babát dajkáló lányka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2412956
11239
396
Drasche német juhász kutya szobor. Kézzel festett, jelzett, apró mázhibával. h: 20 cm, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft