Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Bavaria-porcelan-mokkas-keszlet-Aranyozott-svajci-dekorral-Matricas-jelzett-hibatlan~II2377585
2377585
11320
396
22000
Kikiáltási ár:
22 000 Ft 59,46 EUR , 64,71 USD
Leírás: Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás, jelzett, hibátlan
: karap_norbert