Rosenthal Classic Rose Ch'ien Lung kínai mintával díszített váza. Kézz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Rosenthal-Classic-Rose-Chien-Lung-kinai-mintaval-diszitett-vaza-Kezzel-festett-jelzett-kis~II2412862
2412862
11245
396
Leírás: Rosenthal Classic Rose Ch'ien Lung kínai mintával díszített váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, foltokkal, m: 26 cm
: tm