Meisseni porcelán tányér, máz alatti kék festéssel. Jelzett, apró kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Meisseni-porcelan-tanyer-maz-alatti-kek-festessel-Jelzett-apro-kopasnyomokkal-d-25-cm~II2407431
2407431
11262
396
3200
Leírás: Meisseni porcelán tányér, máz alatti kék festéssel. Jelzett, apró kopásnyomokkal. d: 25 cm
: karap_norbert