Porcelán

Tételek száma: 256

Herendi áttört kosár. Fehér mázas, benyomott jelzéssel, hibátlan h: 18,5 cm, m: 12 cm
11143.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Herendi nagy méretű áttört tál. Fehér mázas, benyomott jelzéssel. 24x19 cm
11144.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Herendi búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11145.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Herendi amfora. Fehér mázas, benyomott jelzéssel, hibátlan, m: 36 cm
11146.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Zsolnay falikép, tervező: Fürtös György, samott mázas kerámia, Zsolnay jelzés nélkül, próbadarab P jelzéssel, mázhibákkal, 25x19 cm
11147.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Zsolnay türkiz váza, tervező: Török János, jelzés nélkül, mázhibákkal, m: 30 cm
11148.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Zsolnay tálka, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzett, javított sérüléssel, m: 6 cm, d: 9,5 cm
11149.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zsolnay gondolkodó figura, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzés nélkül (alján 2-es formaszámmal?), sérült, m: 22,5 cm
11150.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Zsolnay porcelán bika, tervező: Török János, ökörvér mázas, jelzés nélkül, sérült, m: 14 cm, h: 17 cm
11151.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 26,5 cm
11152.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Zsolnay Kajofi. Karl József és fia likőr és rumgyára Hokobol. Mázas fajansz kulacs dombornyomott címerrel. Jelzett, hibátlan. 21 cm
11153.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Zsolnay pillangó mintás 6 személyes exkluzív étkészlet sok ritka extrával hat személyre: szalvétagyűrű, tojás tartó, csontos tányér, füles leveses tálak, kis fedeles mártás tartók, mindenből meg van a 6 db!!! több nagy tál 2x2 db gyertyatartó, stb. Kézzel festett, jelzett, kettő darabon kis hibák: egy tojástratón apró l epattanás, egy leveses csésze füle javított, minimális kopások, egyébként hibátlan. eredeti dobozában.
11154.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft