Hollóházi porcelán dobozka és fedeles vázácska. Kézzel festett ,jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-porcelan-dobozka-es-fedeles-vazacska-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-a-vaz~II2390818
2390818
11227
396
Leírás: Hollóházi porcelán dobozka és fedeles vázácska. Kézzel festett ,jelzett, kis kopással a vázán 8 cm, m: 14 cm
: karap_norbert