Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206905
11181
376
Zsolnay Pompadour mintás lapos tányérok (6 db) jelzett, hibátlan d:23,5 cm 2207810
11182
376
Zsolnay porcelán búzavirágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×10×7 cm 2207853
11183
376
Zsolnay porcelán mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 4 cm 2207370
11184
376
4 db Zsolnay tálka. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9 cm 2207375
11185
376
Zsolnay népviseletes gyerekpárt ábrázoló edényke. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 7 cm 2207802
11186
376
Zsolnay porcelán búzavirágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2215718
11187
376
2200
Zsolnay ülő kislány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7 cm 2215725
11188
376
Zsolnay virág mintás váza + kis kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 15 cm 2212468
11189
376
Zsolnay búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm 2211188
11190
376
Zsolnay három grácia teás kanna. Matricás, jelzett, kis kopásokkal 29x16 cm 2211242
11191
376
Zsolnay rózsa mintás, matricás bögre. Jelzett, hibátlan. d: 10 cm 2210925
11192
376
Zsolnay búzavirág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft