Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2213979
11168
376
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2214510
11169
376
Zsolnay virág és pillangó mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (Rumics Gizella), hibátlan, m: 26,5 cm 2191069
11170
376
Zsolnay eozin mázas őzike, jelzett, apró mázhibával, m: 6,5 cm, h:9 cm 2206688
11171
376
40000
Zsolnay búzavirág mintás teás készlet, 6 személyes kézzel festett, jelzett, hibátlan 2206708
11172
376
Zsolnay búzavirág mintás 6 személyes teás csésze, aljjal kézzel festett, jelzett, hibátlan 2206679
11173
376
28000
Zsolnay rőzsegyűjtő asszony, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2211154
11174
376
Zsolnay retro porcelán bögrék, 4 db, fehér mázas, arany szegéllyel, jelzett, egészen apró lepattanásokkal, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cmx3 2206880
11176
376
Zsolnay art deco figura (Meditáció). Ökörvér mázzal. Tervezte: Török János. Jelzett, apró mázhibával. 13 cm 2206883
11177
376
Zsolnay art deco kaspó. Ökörvér mázzal. Tervezte: Török János. Jelzett, apró mázhikával. 10 cm 2206899
11178
376
Zsolnay Pompadour süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18,5 cm, d:30 cm 2207868
11179
376
Zsolnay porcelán búzavirágmintás tálka, 2 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 12×8 cm 2206907
11180
376
Zsolnay Pompadour mintás szószos tál, sültes tál, kompótos tál jelzett, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft