Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206965
11316
376
Kínai porcelán tál kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2206893
11317
376
Mayer Wiesau Bavaria barokk jelenetes porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 31 cm 2206882
11318
376
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 41 cm 2206235
11319
376
Viktória cseh porcelán kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2168891
11320
376
Viktória csehszlovák váza antik jelenettel, párban, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2158948
11321
376
Leander cseh porcelán magyar kézi festéssel: Szabó Györgyné, Debrecen. Kopásokkal. d:8,5 cm, m: 10 cm 2159025
11322
376
Walter jelzéssel: Nagy méretű porcelán tál. Kézzel festett, aranyozott. Kopásokkal. d: 38 cm 2103566
11323
376
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm 2159059
11324
376
XX. sz. eleje: MZ csehszlovák porcelán leveses és szószos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 23x7,5 cm, 34x17 cm 2192417
11326
376
Jelzés nélkül: Aranyozott porcelán váza és asztali dísz. Kis lepattanással. m: 13 cm, 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft