Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2207369
11304
376
Ilmann porcelán bonbonniere. Mázas, jelzett, hibátlan. 10x10 cm 2207382
11305
376
Drezdai rokokó stílusú porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült. m: 14 cm. 2207378
11306
376
Alt Wien rokokó porcelán szobor. Kézzel festett, jelzett, sérült. 15 cm. 2212596
11307
376
Alt Wien kanál formájú kínáló. Matricás, jelzett, kis kopással 17 cm 2215717
11308
376
1915 Uránia Országos Nővédő Egyesület - A hadbavonultak özvegyei és árvái javára. Propaganda bögre, dekoratív címeres festéssel. Matricás, kopásokkal 2210967
11309
376
Ilmenau ékszertartó doboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12 cm 2211194
11310
376
Ilmenau 3 db porcelán plakett díszdobozban. Matricás, egyik jelzett, hibátlan. d: 6,5 cm 2211167
11311
376
Régi, csehszlovák cukortartó. Matricás, jelzett, kopásokkal 17x10 cm 2206919
11312
376
Görög aranyozott mokkáskészlet, 6 db csésze és 6 db alj, hibátlan 2211808
11313
376
2 db porcelán kiöntő, matricás, jelzetlen, apró kopásokkal, lepattanással, m: 18 cm, 20 cm 2209491
11314
376
Népviseletes pár, porcelán, kézzel festett, alján jelzett, apró kopsányomokkal, m: 27 cm 2211841
11315
376
Anya gyermekével, biszkvit porcelán Idea Iparművészeti vállalatos címkével jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft