Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2207104
11292
376
Alföldi porcelán pálinkás üveg 4 db pohárral vadász témával 17 cm 2211199
11293
376
Porcelán kislány figura, fehér mázas, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 11 cm 2211184
11294
376
Porcelán kéményseprő figura, porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 6 cm 2027724
11295
376
Polonne puma, kézzel festett, jelzett, foltos, m: 15,5 cm 2209825
11296
376
Jakab Bori márványmintás porcelán tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 21 cm 2208764
11297
376
Hiroma jelzésű, matricás porcelán szakés készlet, 6 személyre, apró kopásokkal, kiöntő m: 15 cm, csésze m: 3,5 cm, d: 5,5 cm 2208784
11298
376
2 db ezüst mázas jelzetlen porcelán kiöntő m: 6,5 cm és 8,5 cm + 2 db porcelán csésze fém tartóban, csorbákkal, m: 5 cm, d: 5,5 cm 2209843
11299
376
Winterling aranyozott porcelán kiöntő cukortartóval, jelzett, kopásokkal, m: 7 cm és 24 cm 2207884
11300
376
Ens porcelán gyertyatartó és 3 db Drezdai porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, 5×6 cm 2207896
11301
376
Aniap kék virágmintás kínálótál, levonóképes, jelzett, hibátlan, 28×17 cm 2206972
11302
376
Régi virágmintás fajansz váza. Jelzés nélkül, formaszámmal, kézzel festett, kis mázhibával 16 cm 2207190
11303
376
4 db porcelán figura é s tárgy klf jelzésekkel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft