Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2212492
11256
376
Meisseni porcelán kékfestéses kávés csésze, és csésze alj, jelzett, d: 10 cm 2212501
11257
376
Meisseni porcelán kékfestéses tányérok 2 db d: 13 cm 2211176
11258
376
Herend, Bajcsy Zsililnszky kórház 40 éves jubileuma. plakett terv. terv: dr. Kós. Kézzel festett, jelzés nélkül, feliratozva, sorszámozott. hibátlan d: 12,5 cm 2205544
11259
376
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2206959
11260
376
Karlsbadi porcelán süteményes tál, barokk jelenettel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29 cm 2206970
11261
376
Limoges-i porcelán tál, szőlőszedő jelenettel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 2206947
11262
376
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2142457
11263
376
Jelzett, japán teás készlet két személyre. Matricás, kis mázhibával. 1955426
11264
376
Porcelán kutyapár és liba (sérült), kézzel festett, jelzéssel és jelzés nélkül 2009894
11265
376
4 db virágos váza, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben 2009873
11266
376
Kis porcelán állatfigurák, kézzel festett, egy részük jelzett, kis kopásokkal, különböző méretben 2009899
11267
376
Arpo kék bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 14,5×15×11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft