Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206685
11219
376
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 14x9 cm 2211386
11220
376
Hollóházi virágmintás porcelán fali dísztálak, 6 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm és 15 cm közötti méretben 2210433
11222
376
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 14 cm 2209863
11223
376
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, matricás, apró lepattanással, m: 26 cm 2215848
11224
376
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, hibátlan m: 9 cm, d: 9 cm 2207309
11225
376
Hollóházi porcelán csiga, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 9,5 cm 2210952
11226
376
2 db Hollóházi plakett. Országos Testnevelési Tudományos konferencia. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 13,5 cm 2211030
11227
376
Hollóházi virág mintás bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan. 14 cm 2211825
11228
376
Hollóházi porcelán bokszoló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm 2211852
11229
376
Hollóházi tornászlány, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal a talapzaton, m:22 cm 2211821
11230
376
Hollóházi FTC labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm 2211860
11231
376
Hollóházi kézilabdás lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft