Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206068
11144
376
Herendi Kaposvár város címerét ábrázoló cigaretta / fogpiszkáló tartó. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 2205644
11145
376
Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm 2192465
11146
376
Herendi kutyás lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 22 cm 2210490
11147
376
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8 cm, h: 8,5 cm 2210478
11148
376
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm, h: 9,5 cm 2210524
11149
376
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 13x9 cm 2210511
11150
376
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 8x8 cm 2210542
11151
376
Herendi Viktória mintás porcelán bonboniere, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 4,5x6,5 cm 2215814
11152
376
2 kis Herendi porcelán: Viktória mintás tálka, Waldstein mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 7 cm, m: 6 cm 2214305
11153
376
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2214298
11154
376
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 2214292
11155
376
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (Vargáné), egészen apró kopásnyomokkal, m: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft