2 kis Herendi porcelán: Viktória mintás tálka, Waldstein mintás vázács... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/2-kis-Herendi-porcelan-Viktoria-mintas-talka-Waldstein-mintas-vazacska-Kezzel-festett-je~II2215814
2215814
11152
376
Leírás: 2 kis Herendi porcelán: Viktória mintás tálka, Waldstein mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 7 cm, m: 6 cm
: scanner