Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206650
11120
376
28000
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm 2206798
11121
376
Herendi vándorfiú. Fehér mázas, jelzett Hibátlan. 15 cm 2206795
11122
376
Herendi szentek. Fehér mázas, jelzett Hibátlan. 10,5 cm 2209762
11123
376
Herendi porelán tálka, 2 db: indiai kosár mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm + Apponyi mintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2210599
11124
376
Herendi Viktória mintás porcelán ékszertartó dobozka + tálka + Eton mintás tálka, kézzel festett, jelzett, dobozkán kis lepattanással, jelzett 2208152
11125
376
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm 2209065
11126
376
Herendi Viktória mintás porcelán váza + Zsolnay virágmintás porcelán váza + Korondi kerámia váza + Hollóházi mini váza, többségében sérültek 2187310
11127
376
Herendi porcelán Déryné, fehér mázas, jelzett, öntési hibával, m: 36 cm 2212575
11128
376
Herendi kávés csésze. Kézzel festett, jelzett hibátlan. d: 11 cm 2215722
11129
376
Herendi Duna Intercontinental mintás hamutartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm 2215723
11130
376
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 16 cm 2210943
11131
376
Herendi virág mintás, tojás alakú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft