Porcelán

Tételek száma: 226

Herendi porcelán Nanking Bouquet porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, szájánál apró lepattanással, m: 6,5 cm
11107.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi Déryné porcelán figura, fehér mázas, jelzett, alján Erzsébet Kórház ajándékozási felirattal 1996-ból, apró kopásnyomokkal, m:35 / Herendi Déryné chinaware statue
11108.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
11109.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, d: 12 cm, m: 6,5 cm
11110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11111.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi kismadár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, a csőrén lepattanással, m: 6,5 cm
11112.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Herendi Viktória mintás porcelán cipő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10×4×5 cm
11114.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Herendi virágmintás tojás alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyomokkal, 7,5x5,5x5 cm
11115.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11116.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi Viktória mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm, m: 13,5 cm
11117.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 14 cm
11118.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, javított sérüléssel 19 cm
11119.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft