Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2211002
11132
376
Herendi csúcsos ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2211009
11133
376
Herendi viárg mintás ékszertartó dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm 2210936
11134
376
Herendi virág mintás, tojás alakú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 2211021
11135
376
Herendi Viktória mintás tojás formájú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 2211133
11136
376
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett 13,5 cm 2211136
11137
376
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett hibátlan. 8 cm 2211139
11138
376
Herendi virág mintás, tojás formájú ékszertartó. Kézzel festett, jelzett hibátlan. 8 cm 2211145
11139
376
Herendi fácán mintás hamus tálka. Kézzel festett, jelzett hibátlan. 8,5 cm 2211148
11140
376
Herendi VIktória mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett kopásokkal. 8,5 cm, m:3,5 cm 2211155
11141
376
Herendi virég mintás, csúcsos bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 8,5 cm 2211150
11142
376
Herendi VIktória mintás kínáló Kézzel festett, jelzett,, hibátlan.13,5x9 cm 2211186
11143
376
Herendi madár, fiókákkal. Kézzel festett, jelzett (Jubileumi 1939) lepattanással a kukacon. 8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft