Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2192459
11205
376
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Bányavölgyi Zsuzsanna), mázrepedéses, hibátlan 27 cm 2215809
11206
376
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm 2215810
11208
376
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm 2215813
11209
376
Zsolnay búzavirág mintás szív alakú ékszertartó és kis kínáló 7 cm, m: 6 cm 2214334
11210
376
Zsolnay virágmintás kis porcelán kaspó, és virágmintás porcelán kupicás pohárka, kézzel festettek, jelzettek hibátlanok, m: 6,5cm és 6 cm 2215665
11211
376
Zsolnay váza (plasztikus kohász figurákkal), fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 2185845
11212
376
Össz. 5 db Zsolnay porcelán tányér és tálka, ebből 4 db szociális otthon, 1 db kórház felirattal, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d. 13 és 21,5 cm közötti méretekben 2188060
11213
376
Zsolnay virágmintás porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 22×22 cm 1929065
11214
376
Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal 2191419
11215
376
Hollóházi Állami Biztosítós reklám porcelán plakett, matricás, jelzett, hibátlan, 5×3 cm 2192823
11217
376
Hollóházi porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 17 cm 2185901
11218
376
Hollóháza váza, Vöröskereszt Baráti Köre Újpest felirattal és logóval, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft