Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2206793
11244
376
Royal Dux vizsla szobor. Kézzel festett, jelzett, Hermann Schubert. Hibátlan. 27 cm 2209957
11245
376
Drasche porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, 9,5×5,5 cm 2209824
11246
376
Meisseni porcelán salátás tál, kék mintával, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm 2209071
11247
376
Limoges porcelán virágmintás szív alakú ékszertartó dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6,5×6,5×3,5 cm 2207330
11248
376
Aquincumi porcelán szánkózó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2207333
11249
376
Drasche porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 2207337
11250
376
Drasche porcelán páva, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×12 cm 2207339
11251
376
Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14×11 cm 2212508
11252
376
Meisseni áttört kínáló. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan d: 27 cm 2212530
11253
376
Régi Wedgewood porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 36x27 cm 2212526
11254
376
Régi Wedgewood porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 20 cm 2212464
11255
376
XIX. sz, Meisseni porcelán tál. Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 30x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft