Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2160148
11280
376
Össz. 2 db kutyákat ábrázoló, holland Ter Steege kis méretű porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 13 cm 2018932
11281
376
Jelzett matricás tálka, hibátlan, d: 16 cm 2173708
11282
376
Porcelán tányér, máz alatt festett, apró máz alatti repedéssel a pereme alatt, kopásokkal, d: 20 cm 1979411
11283
376
Esernyős kislány, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm 2215648
11284
376
Sűrű Erzsi: Díszfestett, kobaltkék díszítésű kaspó. Jelzett. Hibátlan. d: 16 cm, m: 10 cm 2215650
11285
376
Jelzés nélkül: porcelán dohányzó készlet. irizáló mázfestéssel. Apró kopásokkal. 2215590
11286
376
Kék mintás porcelán váza, levonóképes, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2215298
11287
376
6 db lepke motívumú mini porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm 2210930
11288
376
Össz. 5 db antik gyerek porcelán: 3 db mélytányér, d: 16,5 cm; 1 db tálka, d. 13,5 cm; 1 db szószos kiöntő, h: 13,5 cm. Részben kézzel festett, formaszámmal jelzett, kopásnyomokkal. 2209278
11289
376
2 db virágmintás porcelán WC lehúzó, matricás, jelzés nélkül, m: 11,5 cmx2 2214360
11290
376
7 db apró porcelán állat figura. Jelzés nélkül, hibátlanok 2214351
11291
376
Porcelán tojás. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan. 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft