Porcelán Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2210928
11193
376
Zsolnay Kossuth Zsuzsanna plakett. Eozin mázas. Jelzett, hibátlan. d:18,5 cm 2211245
11194
376
Zsolnay virág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 9 cm 2210998
11195
376
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x11 cm 2211004
11196
376
Zsolnay virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 2210921
11197
376
28000
Zsolnay pillangó mintás teás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett 2211024
11198
376
Zsolnay Csecsemővédelem, eozin mázas plakett. Jelzett, hibátlan. d: 11 cm 2211131
11199
376
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan. m: 14 cm 2211037
11200
376
Zsolnay 2 db matricás bögre. Jelzett, kopásokkal. m: 10 cm 2211044
11201
376
Zsolnay eozinmázas minaret, jelzett, kis lepattanással, m: 13 cm 2211160
11202
376
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, régi matrica nyommal. m:11 cm 2206927
11203
376
Zsolnay porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 2206237
11204
376
Zsolnay porcelán mokkás csésze, csészealjjal, 2+2 db, matricás, jelzett, kopásnyomokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft