Jelzés nélkül: Aranyozott porcelán váza és asztali dísz. Kis lepattaná... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/376/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Jelzes-nelkul-Aranyozott-porcelan-vaza-es-asztali-disz-Kis-lepattanassal-m-13-cm-22-cm~II2192417
2192417
11326
376
Leírás: Jelzés nélkül: Aranyozott porcelán váza és asztali dísz. Kis lepattanással. m: 13 cm, 22 cm
: karap_norbert