Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1948329
11281
344
Vegyes porcelán tétel: váza, szelence, részben kézzel festett, jelzettek (Aquincum, GDR, stb.), apró kopásokkal, különböző méretben 1925945
11282
344
Alföldi porcelán bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 5 cm 1912202
11283
344
Alföldi porcelán tejkiöntő + tálka, matricás, jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 1942175
11284
344
Nyuszi, hopp!, Aquincumi porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 14 cm 1941879
11285
344
11000
Gránit mokkás készlet eredeti dobozában. Jelzett, hibátlan. 1942620
11286
344
Gosztonyi Mária (1893-1989): négyszemélyes mokkás készlet: 4 db csésze+alj, tejkiöntő, kiöntő, tál, cukortartó; mázas kerámia, jelzett, kopásokkal, 1940613
11287
344
Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 1941724
11288
344
28000
XIX. sz:. Pfeiffer & Löwenstein, Hat személyes jelzett porcelán étkészlet nagy tálakkal, kiöntővel. Matricás. Kisebb hibákkal. 1940833
11289
344
XIX. sz. vége: Gerbing & Stephan majolika váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan / Gerbing & Stephan Majolica Vase c1890 41 cm 1940841
11290
344
Wallendorf sétáló akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm / Wallendorf nude, perfect condition, hand painted 1941568
11291
344
Thuringia Bavaria Feinsilber mokkás csésze és alj (6 db), kopásnyomokkal, hajszál repedésekkel 1942784
11292
344
Goebel nyuszik (3 db), fehér mázas (kézzel festett), jelzett (2 db) , apró kopás nyomokkal, m: 5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: