Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1948030
11293
344
14000
Ens kislány csibével, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, m:13 cm 1926511
11294
344
Kaiser virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:26,5 cm 1948192
11295
344
Martinroda német porcelán tétel: 2 db kis tégely + 2 db kis áttört tálka, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben 1952421
11297
344
Royal dux biszkvit rózsás kakadu, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 1952050
11298
344
Pirkenhammer porcelán lapos tányér (Fischer Emil mint forgalmazó), jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 1951389
11299
344
Ens pillangók, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm 1918264
11300
344
Wedgwood bisquit kis füles váza, kopásokkal, jelzés nélkül, m: 12 cm 1918277
11301
344
15000
Boch Freres belga mosakodó készlet ( 3db), festett mázas, jelzett, kopás nyomokkal, d:38 cm, m:27 cm, 1918226
11302
344
Metzler Ortloff sárkányos váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 18,5 cm 1918114
11303
344
4800
LLadro szívecskés angyal, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 13,5 cm 1918254
11304
344
Neutettau kétágú gyertyatartó párban, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm (2×) 1918079
11305
344
3800
Unterweissbach fekvő puttó, fehér mázas, jelzett, kopás nyomokkal, m:7 cm, h:16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft