Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1918090
11245
344
4800
Zsolnay szüretelő pohár, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:16 cm 1918125
11246
344
Zsolnay korsós kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 7,5 cm 1918258
11247
344
4800
Zsolnay kagylót tartó női akt, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:12 cm 1945832
11248
344
Zsolnay pillangó mintás süteményes tányér (6 db), kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, d:16,5 cm ( 6×) 1916903
11249
344
46000
Zsolnay antik áttört tál, kézzel festett, jelzett (TJM), kopásokkal, 22×10,5×12 cm 1940802
11250
344
Hollóházi mokkás készlet. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 1945154
11251
344
Hollóházi porcelán kulacs, dugó nélkül, 6 db kupicával, jelzett, matricás, hibátlan 1945928
11252
344
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 1942038
11253
344
Hollóházi madaras váza, matricás, jelzett, foltos, m:33 cm 1942041
11254
344
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm 1950507
11255
344
Hollóházi porcelán tálka, 2 db, matricás, jelzett, egyiken sérüléssel, 14×10 és 13×7 cm 1944412
11256
344
Hollóházi Erika mintás kis váza, tál, dobozka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 14,×8 cm, 21×17 cm, m:9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: