Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1884626
11269
344
Hollóházi madaras váza. Pannónia collection. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 18 cm 1891558
11270
344
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, apró kopással, jelzett, m: 13,5 cm 1940615
11271
344
Aquincum porcelán királylány és béka királyfi. kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 1948095
11272
344
Gránit virágmintás süteményes tál, jelzett, kopásnyomokkal, 44×15 cm 1945157
11273
344
Kalocsai porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×11 cm 1945377
11274
344
Fischer Ignác kis kancsó, kézzel festett, jelzett, restaurált, alján apró lepattanással, m: 12,5 cm 1945901
11275
344
Kalocsai porcelán váza és tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm, d: 17 cm 1941576
11276
344
Aquincumi királylány és béka királyfi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 1894185
11277
344
Alföldi söröskorsó (a középkori Buda látképével), matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1875984
11278
344
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1876002
11279
344
Aquincum retró gitáros lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 1953230
11280
344
Drasche porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft