Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1911569
11318
344
Societe Ceramique szecessziós levestál ( 2db), tálak (4db), levonókepés, kopottak egyiken hajszál repedéssel, jelzett, 24×14-38×22 cm, összesen:6 db 1911723
11319
344
3400
Augarten Wien címeres tégely, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:9,5 cm 1910608
11320
344
Wagner & Apel őzike, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 12,5 cm 1926626
11321
344
Royal Tara Ireland porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 1925222
11322
344
GDR kézzel festett kalapos hölgy csengő 21 cm 1802007
11323
344
5500
Royal Dux lovacska, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:15 cm, róka pár, jelzés nélkül, kopott, fehér mázas, m:14 cm 1921365
11324
344
MZ csehszlovák porcelán tányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, díszdobozban, d: 25 cm 1946388
11325
344
Augarten porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 1946728
11326
344
Kínai porcelán tárgyak, részben kézzel festettek, 11 db 1948134
11327
344
Virágmintás porcelán gyümölcsös tál, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 25 cm 1948143
11328
344
Kínai porcelán doboz, jelzett, fedél belsején lepattanásokkal, d: 17 cm 1941570
11329
344
Fehérmázas váza, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft