Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1942969
11330
344
Szecessziós füles tálca, fér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 35,5×27 cm 1943148
11331
344
Gold Imari falitányér, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d:28 cm 1943154
11332
344
Satsuma dísztál, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszál repedéssel, d:32 cm 1943143
11333
344
Jelzett tányér, kézzel festett (Famille rose), apró kopásnyomokkal, d: 26 cm 1948164
11334
344
Cero emlék bányász falitál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:26,5 cm 1947168
11335
344
Kis váza (2 db), egyik kézzel festett, márka jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm (2×) 1910505
11336
344
Elefánt, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolásokkal, m: 12 cm, h:19 cm 1948321
11337
344
Vegyes ázsiai porcelán tétel: váza, tálka, stb., részben kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben 1951521
11338
344
Kislány, porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 11 cm 1952009
11339
344
Csehszlovák csésze+alj, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 5 ill. 12 cm 1918186
11340
344
4800
Jelzett (Goebel?) kislány kutyával, kézzel festett, m: 9 cm 1918144
11341
344
4800
Jelzett sellő, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft