Vegyes ázsiai porcelán tétel: váza, tálka, stb., részben kézzel festet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/Vegyes-azsiai-porcelan-tetel-vaza-talka-stb-reszben-kezzel-festettek-jelzettek-apro-k~II1948321
1948321
11337
344
Leírás: Vegyes ázsiai porcelán tétel: váza, tálka, stb., részben kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: