Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1920265
11342
344
Jelzett osztrák mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm 1920234
11343
344
Szecessziós fajansz tál, jelzés nélkül, repedéssel, kézzel festett, d: 25,5 cm 1941551
11344
344
Modern porcelán képtartó keret (Takahashi San Francisco), matricás, jelzett kis kopásokkal, 15,5×13,5 cm 1941365
11345
344
2 db keleti nagyméretű porcelán váza, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásokkal, m: 31 cm 1926687
11346
344
Iparművész porcelán váza. Jelzett, hibátlan 20 cm 1897327
11347
344
Virágmintás bögre, 2 db + virágmintás képkeret, 2 db, 10×8 cm 1910629
11348
344
Jelzett puttó figura 2 db, kézzel festett, apró máz hibával, m: 7 és 8 cm 1956251
11349
344
11000
Jelzett japán teafűtartó doboz, kézzel festett, kopásokkal, fa talpazattal, m:15 cm 1877136
11350
344
Dupla kínálótál, jelzés nélkül, kézzel festett, kopott, 32×23 cm, m:12 cm 1907098
11351
344
Jelzett kézzel festett váza, aranyozás enyhén kopott, m: 37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft