Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1953056
11257
344
Hollóházi porcelán virágmintás bonbonier, kis tálka és kínáló, 3 db, matricás, jelzett 1953166
11258
344
Hollóházi Erika mintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 1947137
11259
344
Hollóházi pillangó mintás dobozka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×6 cm 1941911
11260
344
Hollóházi sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21 cm 1913377
11261
344
Hollóházi készlet, 3 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal 1948403
11262
344
5500
Hollóházi lány kutyával, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15 cm 1920251
11263
344
Hollóházi mélytányér, kézzel festett, máz hibákkal, jelzett, d: 22,5 cm 1942205
11264
344
Hollóházi kanalasgém pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 22 cm 1926039
11265
344
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 1926242
11266
344
Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm 1928330
11267
344
Hollóházi porcelán márványmintás dobozka, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8,5×9×9 cm 1919336
11268
344
Hollóházi porcelán dobozka, matricás, jelzett, gyári mázhibával, 14×9×4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: