Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1940614
11233
344
Herendi virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 1940619
11234
344
Herendi nyuszi kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 1940616
11235
344
Zsolnay kulacs, Matricás, jelzett , hibátlan 13 cm 1947729
11236
344
Zsolnay porcelán fehér mázas mélytányérok, 6 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23 cm 1948138
11237
344
Zsolnay porcelán virágmintás kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 18 cm, m: 14 cm 1945147
11238
344
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 30 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure 1945504
11239
344
Zsolnay porcelán tál, kopott aranyozással, jelzett, 22×22 cm 1943198
11240
344
Zsolnay kislány kosárral, jelzett, apró kopásnyomokkal,, eozin mázas, m:8 cm 1943194
11241
344
Zsolnay tyúkot etető kislány, jelzett, eozin mázas, apró kopásnyomokkal, m:10 cm, h:10 cm 1943189
11242
344
Zsolnay szüreti kupa, eozin mázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm 1945433
11243
344
Zsolnay Pompadour mintás süteményes tányérok (6 db) jelzett, kopás nyomokkal, d:16 cm 1918269
11244
344
Zsolnay fekvő női akt, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:13,5 cm, h:23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft