Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1942056
11209
344
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett m: 8 cm, h: 9,5 cm 1942037
11210
344
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m:18,5 cm 1943174
11211
344
Herendi porcelán rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással a levélen 7 cm 1945675
11212
344
Herendi Viktória mintás porcelán lámpa, sérült lámpaernyővel, kopásnyomokkal, m: 39 cm 1945484
11213
344
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×11 cm 1945481
11214
344
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1945479
11215
344
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm 1945471
11216
344
Herendi Apponyi mintás porcelán kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5×7×8 cm 1945465
11217
344
14000
Herendi Viktória mintás porcelán amfora, tetővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 1945455
11218
344
Herendi Apponyi mintás rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, d: 7 cm 1945437
11219
344
Herendi Apponyi mintás tálka, 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1945430
11220
344
Herendi indiai kosár mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft