Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1945426
11221
344
Herendi Viktória mintás kis cipő, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 10×5×4 cm 1945358
11222
344
Herendi porcelán kínai figura, kézzel festett, jelzett, kis hajszálrepedéssel, m: 3 cm 1945341
11223
344
Herendi virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×13 cm 1945232
11224
344
Herendi porcelán Eton mintás pecsenyés tál, kézzel festett, jelezett, kis kopásnyomokkal, 37×28 cm 1945149
11225
344
Herendi indiai kosár mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 1940889
11226
344
Herendi Viktória mintás bonbonniere, kézzel festett, jelzett, a rózsán egy lepattanással m:11 cm 1947740
11227
344
11000
Herendi pillangó mintás porcelán pecsenyés tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 36×27 cm 1947746
11228
344
Herendi Rotschild mintás porcelán nyeles csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm, m: 5 cm 1947754
11229
344
14000
Herendi pillangó mintás porcelán mélytányér, 6 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 1947759
11230
344
14000
Herendi pillangó mintás porcelán mélytányér, 6 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25 cm 1947766
11231
344
11000
Herendi Viktória mintás porcelán mokkás csésze, 2 db, egyik fedővel + 2 db csészealj + 1 db süteményes tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1940612
11232
344
11000
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: