Porcelán Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1950707
11197
344
24000
Herendi Rotschild mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:33 cm 1950691
11198
344
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal 1950949
11199
344
Herendi Apponyi mintás kekszes doboz, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:19 cm, 22×19 cm 1912621
11200
344
Herendi őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6,5 cm 1947155
11201
344
Herendi Viktória mintás karmos váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:10 cm 1947144
11202
344
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15x8,5 cm 1945485
11203
344
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm 1945461
11204
344
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 1945442
11205
344
Herendi indiai kosár mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 1945162
11206
344
28000
Herendi Appony mintás apró süteményes és süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:15 és18,5 cm (6×), d:25,5 és 27,5 cm összesen: 13 db 1943181
11207
344
Herendi virág mintás bonbonrei, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 1942126
11208
344
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft