Alföldi porcelán bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/Alfoldi-porcelan-bonbonier-Hodmezovasarhely-cimerevel-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokk~II1925945
1925945
11282
344
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Alföldi porcelán bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 5 cm
: tánczos_gábor